Rafting a zorbing Pieniny

zorbing - zážitok v priehladnej guli
Turistika v Pieninách na Tri Korunysplavovanie rieky Dunajec v Pieninách, Červený KláštorPresun na štart splavu a návrat zabezpečený na horských bicykloch penzión v Pieninách, výhľad na Tro Korunynaštandardne zariadený penzión v Pienináchútulne zariadená izba s vlastným sociálnym zariadením a TVpohľad na areál penziónu blízko Pieniny, Červený Kláštor
95 €
105.00 €
MIESTO: 
Pieniny
5
Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 5 (1 vote)
Kód produktu: RZP369

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS: 2 x ubytovanie s raňajkami v útulnom penzióne, splavovanie Dunajca na rafte, požičanie bicyklov na štart splavu a na návrat po splave, akčný zorbing v plastovej guli, turistika na Tri Koruny

Víkendový pobyt v Pieninách s raftingom a zorbingom

Skutočne netradičný pobyt s príchuťou romantiky aj adrenalínu pripravila pre Vás aventuria.sk, špecialista na zážitkové pobyty, ktoré hľadáte.

V čase letných horúčav, je splav Dunajca v pohodlných raftových člnoch  to pravé osvieženie. Samozrejmosťou je kvalitný inštruktor, ktorý vás zasvätí do tajomstiev splavu. Vaša trojdňová výprava pokračuje ďalej romantickou trasou po 15 km cyklochodníku popri Prielomu Dunajca.

 

Ďalší deň sa nesie v znamení  zaujímavého adrenalínového zážitku, ktorý môžete vyskúšať konečne aj Vy!  Ak ste akčný a odvážny typ  Zorbing si Vás získa. Zorb je priehľadná guľa zo špeciálneho PVC s priemerom viac, ako 3 metre a s hmotnosťou 90 kilogramov. Dovnútra vleziete tunelom, pripútate sa a potom sa už len gúľate a gúľate dolu svahom. Z pestrej palety adrenalínovej ponuky si môžete vybrať okrem zorbgingu , bamper ball aj aquazorbing a paintball.

Aventuria.sk nezabudla ani na nadšencov turistiky.  Spoznať môžete čaro Troch korún, ktoré sa nachádzajú vo výške 982m.n.m.  s prevýšením 500 metrov.

Spoznajte čaro oddychu, kde všetko vybavíme za Vás. Investujete do nezabudnuteľných zážitkov s priateľmi, aby ste mali na čo spomínať.

Zážitkový pobyt obsahuje:

ubytovanie na 2 noci s raňajkami
splavovanie rieky Dunajec na raftových člnoch s inštruktorom vrátane výstroje (18 km, cca. 3,5 hod)
presun na štart a návrat po splave na bicykloch (15 km, cca. 1,5 hod)
zorbing - bláznenie v plastovej guli (1-2 hodiny)
turistika na Tri Koruny

Dĺžka pobytu:

3 dni/ 2 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

apríl - október

Počasie:

vhodné počasie je bez dažďa

Ďalšie informácie

Odporúčame rezervovanie pobytu min. 2 týždne vopred.
Ak nie je ponúkaný pobyt presne to, čo hľadáte, radi Vám pobyt upravíme podľa Vašich požiadaviek, alebo ušijeme pobyt presne na mieru. Kontaktujte nás telefonicky na tel.č. 0917 155 311 alebo emailom na rezervacie@aventuria.sk

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.

Komentáre

5

Ďakujeme pani Petre za profesionálny prístup pri vybavovaní pobytu. Pobyt naplnil naše očakávania. Penzión bol veľmi útulný, dobrá poloha a hlavne čistučký. Rafting a zorbing nemali chybu, hlava sa mi ešte doteraz točí z tej gule. Odporúčam ;)
Komentáre

5

Ďakujeme pani Petre za profesionálny prístup pri vybavovaní pobytu. Pobyt naplnil naše očakávania. Penzión bol veľmi útulný, dobrá poloha a hlavne čistučký. Rafting a zorbing nemali chybu, hlava sa mi ešte doteraz točí z tej gule. Odporúčam ;)

© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené