Naše lokality

Liptov dobrodružstvo pre všetkých

Svojráznosť, pestrosť, romantika aj adrenalín. Všetky tieto atribúty spája jedno miesto,  kraj, ktorý prekvapí svojou jedinečnosťou v každom ročnom období. Priatelia, ak máte chuť zažiť niečo nové a iné, odporúčame nasmerovať vaše GPS severne – do Liptova. Ideálne miesto na víkend, či tip na darček pre vašich blízkych. Alebo pokojne môžete zvoliť práve Liptov ako ideálnu destináciu víkendovej akcie vašej partie.

   Romantické zákutia dolín, ale aj majestátnosť hôr s dominantnými ihličnatými lesmi. Tie listnaté zas na jeseň vytvárajú jedinečnú farebnú scenériu. Dobrodružstvo i romantika. Aj taká je Malá Fatra.

Národný park Malá Fatra sa nachádza na severozápade Slovenska, na území okresov Žilina, Martin, Dolný Kubín a Prievidza. Tretie najvyššie pohorie na Slovensku s niekoľkými vrcholmi, ktoré sa týčia až do výšky 1600 m. n. m.   

Príďte si oddýchnuť do Pienin. Romantika aj adrenalín. Nespútanosť a blahodárny pokoj dolín. Nuž nielen toto môžete nájsť práve v Pieninách. Miesto, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť.Doprajte sebe svojim priateľom akčný víkend množstvom fun a dobrodružstva. O to ostatné sa postará aventuria.sk. Tešiť sa môžete na vskutku malebné prostredie národného parku, ktoré je veľkým lákadlom pre slovenských ale aj zahraničných turistov. Navyše do susedného Poľska to je len na skok.

© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené