Objavte čaro Pienin

Príďte si oddýchnuť do Pienin. Romantika aj adrenalín. Nespútanosť a blahodárny pokoj dolín. Nuž nielen toto môžete nájsť práve v Pieninách. Miesto, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť.Doprajte sebe svojim priateľom akčný víkend množstvom fun a dobrodružstva. O to ostatné sa postará aventuria.sk. Tešiť sa môžete na vskutku malebné prostredie národného parku, ktoré je veľkým lákadlom pre slovenských ale aj zahraničných turistov. Navyše do susedného Poľska to je len na skok.

Pieniny ponúkajú v každom ročnom období množstvo atrakcií. V čase letných horúčav, je splav Dunajca pohodlných raftových člnoch  to pravé osvieženie. Samozrejmosťou je kvalitný inštruktor, ktorý vás zasvätí do tajomstiev splavu. Vašu výpravu môžte pokojne obohatiť i romantickou trasou po 15 km cyklochodníku popri Prielomu Dunajca.

V bezprostrednej blízkosti národného parku sa nachádza múzeum Červený kláštor, obce so zachovalou ľudovou architektúrou (Osturňa, Jezersko, Malá Franková) a mesto Spišská Stará Ves s možnosťou ubytovania. Z ubytovacích stredísk je možné robiť celodenné výlety do širšieho okolia (Stará Ľubovňa, Vyšné Ružbachy, Vysoké Tatry, Strážky, Kežmarok).

Ak ste akčný a odvážny typ  Zorbing si Vás získa. Zorb je priehľadná guľa zo špeciálneho PVC s priemerom viac, ako 3 metre a s hmotnosťou 90 kilogramov. Dovnútra vleziete tunelom, pripútate sa a potom sa už len gúľate a gúľate dolu svahom.

Z pestrej palety adrenalínovej ponuky si môžete vybrať okrem zorbgingu , bamper ball aj aquazorbing a paintball. Aventuria.sk nezabudla ani na nadšencov turistiky.  Spoznať môžete čaro Troch korún, ktoré sa nachádzajú vo výške 982m.n.m.  s prevýšením 500 metrov.

Spoznajte čaro oddychu, kde všetko vybavíme za Vás. Investujete do nezabudnuteľných zážitkov s priateľmi, aby ste mali na čo spomínať. Kliknite na zaujímavú ponuku dvoch balíčkov akčného víkendu  v Pieninách. V ponuke máme pre vás balíček s raftingom a zorbingom alebo pobytový balík s raftovanim a kajakovaním

Objavte čaro Pienin s aventuriou. Aventuria.sk - špecialista na zážitkové pobyty šité na mieru pre Vás!

jg

 

© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené