Babská jazda v Tatrách

babská jazda v Tatrách
penzión Tatraubytovanie v penzioneSlovenský rajturistika do okoliavýhľady v okolígrilovacka s partiouAquacity Poprad
222 €
MIESTO: 
Vysoké Tatry
0
Vaše hodnotenie: Žiadne
Kód produktu: BJT101

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS:

Poznáte to. Práca, povinnosti, horiace termíny a zaneprázdnenosť. Nostalgicky spomínate na vyblednutých fotografiách, aký to bol skvelý čas s partiou v horách. Nesmúťte. Staré dobré časy sa vracajú. Máme pre Vás riešenie. Aventuria.sk pripravila pre Vás skvelý štvordňový pobyt plný dobrodružstva a nezabudnuteľných okamihov pre Vašu babskú jazdu. Nemusíte sa o nič starať. Všetko vybavíme za Vás. Aventuria.sk pre Váš komfort a nezabudnuteľný čas s priateľkami pripravila atraktívny program predĺženého víkendu. Zabavíte sa a podelíte sa o všetkom čo Vás trápi, teší a zaujíma, ako za starých dobrých čias. Konečne budete mať čas dobre si oddýchnuť v príjemnom prostredí na úpätí Vysokých Tatier a vybrať sa na túry po okolí. Tie ľahké i stredne náročné túry so sprievodcom. Chata s príjemným ubytovaním a domáckou atmosférou si Vás podmaní. Navyše je výborne situovaná s východiskom do všetkých okolitých národných parkov. Kochať sa tak môžete Vysokými, Západnými, Nízkymi Tatrami a Slovenským rajom. V bezprostrednej blízkosti chát môžete pozorovať lesnú zver od veveričiek až po (vo výnimočnom prípade) medveďa. V zime sú v okolí udržiavané bežkárske trate, v lete je okolie chát ideálne pre peších turistov a cykloturistov. Lúku s ohniskom ocenia aj rodiny s deťmi. Rezervujte si už dnes nezabudnuteľný štvordňový výlet v lone prírody, s rozhovormi až do rána pri praskajúcom ohníku v krbe s partiou Vašich priateliek.

Zážitkový pobyt obsahuje:

3 x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s kúpeľňou, polpenzia, sprievodkyňa po celý čas pobytu, v programe uvedená doprava. Program: 1.deň piatok - príchod (vyzdvihnutie na stanici kto príde vlakom), večera, prechádzka po okolí 2.deň sobota - raňajky, výlet na Popradské pleso (preprava zubačkou), spoločenské hry pri kozube
alebo voľný program, prípadne ping-pongový turnaj 3.deň pondelok - raňajky, výlet v Slovenskom raji (preprava mikrobusom), po ceste späť zastávka v Poprade a možnosť vstupu do Aquacity Poprad alebo obchodného centra MAX, návrat, večera, voľná zábava alebo návšteva baru 4.deň utorok - raňajky, výlet na vodopád Skok, odchod účastníčiek

Dĺžka pobytu:

4dni / 3 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

celoročne

Počasie:

bez dažďa

Ďalšie informácie

Odporúčame rezervovať si termín využitia zážitkového pobytu aspoň 2 týždne vopred. Zážitkový poukaz je platný 12 mesiacov.
Ak nie je ponúkaný pobyt presne to, čo hľadáte, radi Vám pobyt upravíme podľa Vašich požiadaviek, alebo ušijeme pobyt presne na mieru. Kontaktujte nás telefonicky na tel.č. 0917 155 311 alebo emailom na rezervacie@aventuria.sk.

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené