Pieniny na vode

splavovanie Dunajca na raftových člnoch s inštruktorom
splavovanie Dunajca na dvojmiestnych člnoch kanoe,  (ilustračné foto)výstup na Tri Koruny v Pienináchpresun na horských bicykloch na štart splavu a naspäť zo splavuinteriér penziónu Pieninypenzión Červený Kláštorareál penziónu v Červenom Kláštoreútulná izba penziónu s vlastným sociálnym zariadenímkúpelňa
95 €
105.00 €
MIESTO: 
Pieniny
5
Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 5 (1 vote)
Kód produktu: PNV

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS: 2 x ubytovanie s raňajkami v rodinnom penzióne, splavovanie rieky Dunajec na rafte, požičanie bicyklov na štart splavu a na návrat po raftingu, splavovanie na 2-miestnych člnoch kánoe, presun naspäť na bibcykli, turistika - výstup na Tri Koruny

Splavovanie Dunajca na rafte aj na kanoe - Pieniny si vás získajú

Doprajte sebe a svojim priateľom akčný víkend s množstvom fun a dobrodružstva  na Slovensku. O to  ostatné sa postará aventuria.sk.  Tešiť sa môžete na vskutku malebné prostredie Pienin, ktoré sú  veľkým lákadlom pre slovenských ale aj zahraničných turistov. Príďte sa o tom presvedčiť aj  Vy sami. 

 

Dobrodružstvo na vode aj na súši čaká na Vás počas troch akčných dní. Možno ste o tom potajomky túžili, či snívali. A teraz je ten správny čas vyskúšať splav Dunajca na raftových člnoch s inštruktorom. Pokojne môžete  skúsiť aj dvojmiestne člny – kanoe. Obe možnosti sú skvelá voľba.

Už teraz sa môžete začať  tešiť aj nádhernú 15 kilometrovú cyklotrasu popri Prielome Dunajca, kde je čo obdivovať, preto odporúčame mať po ruke Váš fotoaparát. Bude čo fotiť. Váš trojdňový akčný víkend s priateľmi môžete okoreniť  ľahkou turistikou - výstupom na Tri koruny v nadmorskej výške 988 m.n.m. s prevýšením 500 metrov.

Samozrejmosťou tohto trojdňového pobytu je aj komfortné ubytovanie s modernými a priestrannými apartmánmi. Nechýba ani rodinná atmosféra a príjemný personál.

Darujte si akčný víkend plný dobrodružstva v Pieninách pre to najlepšie letné dobrodružstvo pre Vás a Vašich priateľov.

Zážitkový pobyt obsahuje:

ubytovanie na 2 noci s raňajkami
splavovanie rieky Dunajec na raftových člnoch s inštruktorom vrátane výstroje (18 km, cca. 3,5 hod)
presun na štart a návrat po raftingu na bicykloch (15 km, cca. 1,5 hod)
splav Dunajca na nafukovacích 2-miestnych člnoch - kanoe (11 km, cca.1,5 hod)
návrat po splave na kanoe na bicykli (9 km, cca. 45 min)
turistika na Tri Koruny

Dĺžka pobytu:

3 dni/ 2 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

apríl - október

Počasie:

vhodné počasie je bez dažďa

Ďalšie informácie

Odporúčame rezervovanie pobytu min. 2 týždne vopred.
Ak nie je ponúkaný pobyt presne to, čo hľadáte, radi Vám pobyt upravíme podľa Vašich požiadaviek, alebo ušijeme pobyt presne na mieru. Kontaktujte nás telefonicky na tel.č. 0917 155 311 alebo emailom na rezervacie@aventuria.sk

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.

Komentáre

5

Konečne som našiel zaujímavú cestovku, ktorá ponúka kompletný balíček služieb v jednom produkte. Pieniny na vode bol fakt akčný pobyt, takže vrelo odporúčam pre akčnejšie povahy.
Komentáre

5

Konečne som našiel zaujímavú cestovku, ktorá ponúka kompletný balíček služieb v jednom produkte. Pieniny na vode bol fakt akčný pobyt, takže vrelo odporúčam pre akčnejšie povahy.

© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené