Spoznajte čaro GORALOV

Lendacké krojePre kraj sú typické aj ovečky:)Rázovité goralské domčeky. Miestny šuhaj:)
60 €
MIESTO: 
Vysoké Tatry
5
Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 5 (1 vote)
Kód produktu: JSH212

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS: 3x ubytovanie v príjemnom penzióne,polpenzia (raňajky,večere),uvítací drik - čaj s rumom po večeri,sauna,fotenie v Lendackých krojoch,romantická jazda na kočiaroch, 25% zľava na vlek, bezplatné WiFi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie áut v uzavretom areáli.

Víkendový pobyt v Tatrách. Zn.: Netradične, s jazdou na koni.

 

Za oknom studený mráz, ktorý farbí na okno svoj vzor a vy sedíte s pohárom červeného pri praskajúcom krbe. Tajná romantická predstava? Omyl. Skutočnosť, ktorú pre Vás pripravila Aventuria. 

Odmeňte sa a zažite neopakovateľný víkend na východe Slovenska s tradične ľudovou atmosférou. Romantika pri krbe, jazda na kočiarifotenie v Lendackých krojoch

 

Vydajte sa s Aventuriou za poznaním rázovitej goralskej kultúry.  Priam rodinná atmosféra v príjemnom penzióne na pokraji lesa, v Tatranskej kotline. Vďaka jeho dobrej lokalizácií budete mať  tak skvelý výhľad na majestátne Belianske a Vysoké Tatry aj z príjemne teplučkej sauny.

 

Uvítací drink, chutná goralská polpenzia a ako bonus navyše – až 25% zľava na neďaleký lyžiarsky vlek Strachan. Súčasťou tohto pobytového balíčka je aj biliard a stolný tenis, bezplatné WiFi pripojenie na net a detský kútik.

 

Ak zatúžite po romantickej prechádzke so štipkou adrenalínu, máte na výber niekoľko trás. S ich naplánovaním vám ochotne pomôže príjemný personál. V každom prípade navštíviť sa oplatí neďaleký Červený kláštor, Kežmarok, pozrieť sa môžete aj na kaštieľ Strážky. Nuž a odskočiť si môžete aj do Aquacity Poprad. Po návrate do útulného penziónu bude na vás čakať už chuťou nezameniteľný čaj s rumom.

Zážitkový pobyt obsahuje:

3xUbytovanie v príjemnom penzióne
Polpenzia (raňajky,večere)
Uvítací drink - čaj s rumom po večeri
Sauna
Fotenie v Lendackých krojoch
Romantická jazda na kočiaroch
25% zľava na vlek Strachan

Dĺžka pobytu:

3 dni (2 noci)

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

celoročná

Počasie:

Pobyt vhodný do akéhokoľvek počasia

Ďalšie informácie

V rámci pobytu môžte využívať aj:
- biliard a stolný futbal
- detský kútik
- bezplatné WiFi pripojenie na internet
- miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
- altánok s krbom a posedením
- detské ihrisko s hojdačkami, preliezkou a pieskoviskom
- sauna
- bezplatné parkovanie áut v uzavretom areáli

Navyše!
Penzión je výborne situovaný a do Belianskych a Vysokých Tatier to máte na skok!:)
V lete objekt ponúka možnosť cyklistických vychádzok do okolia, zberu lesných plodov, návštevy Belianskej jaskyne, Spider parku, vysokohorských túr vo Vysokých Tatrách (Skalnaté pleso, Chata pri Zelenom plese, Belianske Tatry) a taktiež možnosť paraglajdingu v lokalite vzdialenej približne 500 m. Vo vzdialenosti 1 km sa nachádza nový cyklistický chodník z Tatranskej Kotliny do Spišskej Belej. V zime hostia môžu lyžovať na lyžiarskom vleku vzdialenom 500 m od objektu a v lyžiarskych strediskách Ždiar (10 km) a v Tatranskej Lomnici (12 km).
Penzión je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Červený kláštor, Kežmarok, kaštieľ Strážky), splav Dunajca v Pieninách a na návštevu termálnych kúpalísk Vrbov, Vyšné Ružbachy a AquaCity Poprad.

Zážitkový poukaz je platný 6mesiacov.

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené