Čaro aktívneho relaxu

zážitkový golf
bicyklovanie vo dvojici / ilustračné fotoaktívny relax vo dvojici /ilustračné fotoštýlové drevenicesauna pre dvoch / ilustračné fotoizba v stýlovej drevenicipozornosť - syrový tanier / ilustračné foto
89 €
MIESTO: 
Malá Fatra
0
Vaše hodnotenie: Žiadne
Kód produktu: CAR001

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS:

Romantické chalupy v Malej Fatre v spojení so zážitkovým golfom

Patríte k akčným ľuďom, ktorý milujú oddych, ale s prvkami aktivity? Potom aktívny relax je kombinácia určená práve vám. Pobytový balíček zahŕňa v sebe okrem oddychu aj poznanie a príjemný relax s priateľmi.

Okolie Malej Fatry je ideálne na cyklistiku, alebo prechádzky dolinami. Na celý deň sa môžete vybrať s bicyklom po cyklotrasách v okolí s fotoaparátom na krku. Stále bude na čo pozerať a za dobrého počasia máte jedinečnú príležitosť nasnímať nádherné fotky s atraktívnou kompozíciou. A to nemusíte cestovať ani ďaleko do zahraničia. Fotky budú ozdobou Vášho albumu a Vašou hrdosťou.

Golf už nie je len šport pre vyvolených. V rámci tohto balíčka aktívneho relaxu môžete využiť i ponuku zážitkového golfu. Nemusíte nikam chodiť, ale nájdete ho priamo v areáli dreveníc. Stačí len pohodlné oblečenie.

V rámci aktívneho relaxu môžete využiť i ďalšie služby. Podľa preferencií zvoliť saunu, alebo vírivku. Najlepšie je kombinácia oboch, kde je relax zaručený.

V prekvapeniach pokračujeme. Aventuria.sk pripravila pre Váš komfort i ďalšie prekvapenia. Samozrejmosťou je fľaša vínka, syrový tanier či elixír energie. Ochutnajte a spoznajte čaro aktívneho relaxu, kde sa príjemné stáva i užitočným.

Zážitkový pobyt obsahuje:

2 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe,
2 x polpenzia, 1x elixír energie,
1 x sauna /1 hod./dvojica,
1 x vírivka / 30 min. / dvojica,
1 x fľaša vína pre dvojicu,
1 x tanier syrov pre dvojicu,
1 x požičanie horského bicykla s prilbou na celý deň,
2 hod zážitkového golfu priamo v areáli dreveníc pre dvojicu
/potrebné len pohodlné oblečenie, zdarma požičanie 2x golfové puttery, 2x loptičky a 1x score karta/

Dĺžka pobytu:

3 dni/ 2 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

apríl - november

Počasie:

neovplyvňuje pobyt

Ďalšie informácie

Odporúčame rezervovať si termín využitia zážitkového pobytu 2 týždne vopred, počas letnej sezóny aj dlhšie. Zážitkový poukaz je platný 12 mesiacov.
Nezabudnite si so sebou vziať pohodlné oblečenie na športové aktivity.

Pri kúpe zážitkového pobytu dostanete spolu so zážitkovým poukazom tipy na výlety do okolia, aby ste si mohli Váš pobyt užiť ešte intenzívnejšie.

Ak nie je ponúkaný pobyt presne to, čo hľadáte, radi Vám pobyt upravíme podľa Vašich požiadaviek, alebo ušijeme pobyt presne na mieru. Kontaktujte nás telefonicky na tel.č. 0917 155 311 alebo emailom na rezervacie@aventuria.sk.

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené