Oddych na Liptove

thermalpark besenova
penzion besenovawellness besenovawellness besenovaizba penzion besenovaDemänovská jaskyňa slobody
87 €
MIESTO: 
Liptov
0
Vaše hodnotenie: Žiadne
Kód produktu: OLI130

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS:

Relaxačný víkend na Liptove

Poďte si oddýchnuť a načerpať nových síl do ďalších dní. Víkend na Liptove s výbornými službami a nevšednými zážitkami Vám prináša Aventuria.sk.

Pripravili sme pre Vás dvôjlôžkovú izbu z rady Premium s polpenziou.

Špeciálne pre Vás sme v rámci tohto pobytového balíčka pripravili celodenný economy lístok do neďalekého Thermal parku, ktorý je typický komplexom termálnych kúpalísk, a to s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa hneď v blízkosti penziónu, od ktorého je vzdialený len 300 metrov. Doprajte svojmu telu príjemné horúce pramene liečivých vôd, ktoré blahodárne pôsobia na organizmus.

Okrem toho môžete príjemne zrelaxovať vo wellness či pri masáži chrbta. Vybrať sa môžete aj na turistiku a verte, že budete mať na čo pozerať. Vysoké a Nízke Tatry so svojimi jaskyňami Vás príjeme prekvapia. Nezabudnite si vziať so sebou svoj fotoaparát. Jedinečnosť prírodných scenérií Vás uchváti.

Príďte si oddýchnuť na Liptov a nechajte sa prekvapiť nielen kvalitnými službami, ale i nádhernou prírodou.

Zážitkový pobyt obsahuje:

2 x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe Premium (izba obsadená 2 osobami), 2x raňajky, 1x wellness /90 min/ (uzavretá spoločnosť), 1x masáž chrbta, 1x celodenný Economy lístok do Thermal parku Bešeňová (možnosť využívania vonkajších bazénov)

Dĺžka pobytu:

3 dni/ 2 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

celoročne

Počasie:

neovplyvňuje pobyt

Ďalšie informácie

Odporúčame rezervovať si termín využitia zážitkového pobytu aspoň 2 týždne vopred. Zážitkový poukaz je platný 12 mesiacov.
Pri kúpe zážitkového pobytu dostanete spolu so zážitkovým poukazom tipy na výlety do okolia, aby ste si mohli Váš pobyt užiť ešte intenzívnejšie.
Ak nie je ponúkaný pobyt presne to, čo hľadáte, radi Vám pobyt upravíme podľa Vašich požiadaviek, alebo ušijeme pobyt presne na mieru. Kontaktujte nás telefonicky na tel.č. 0917 155 311 alebo emailom na rezervacie@aventuria.sk.

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené