Potulky Jánošíkovým krajom

Malá Fatra - výlet do okolia
drevenice, kde budete ubytovaníizba v drevenici, kde budete ubytovaníreštaurácia v drevenici
88 €
MIESTO: 
Malá Fatra
0
Vaše hodnotenie: Žiadne
Kód produktu: PJK001

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS:

Ubytovanie v štýlovej drevenici v Jánošíkovom kraji

Hovorí sa, že klasikou nič nepokazíte. No o to viac, ak je “klasika tradičnosti” doplnená o pridanú hodnotu.

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá, a preto Aventuria.sk pripravila pre Vás zaujímavý darčekový balíček, s prívlastkom tradičný.

Ticho hôr a ich majestátnosť si môžte vychutnať v konfortnom ubytovaní v skutku originálnych dreveniciach. Tie nápadne pripomínajú časy, kedy Juraj Jánošík chodil so svojou družinou po dolinách Malej Fatry. Tá ani dnes nestratila zo svojej romantiky a tradičnosti. No každým dňom je iná a akási krajšia.

K slovenskej klasike akosi prirodzene patrí aj výroba korbáčikov. Dobrou správou je, že si ich výrobu pokojne môžte vyskúšať aj Vy sami. Počastovať sa pri tom môžte pravou miestnou 52% zbojníckou slivovicou, ktorá chutí znamenite. Nezaostáva ani fantastická Jánošiková večera. Tajomstvo chuti Jánošikového vrkoča s ryžou môžte odhaliť konečne aj Vy.

To ešte stále nie je všetko.

Aventuria pripravila pre Vás aj originálnu Jánošikovu kaďu, ktorá zaručene napomôže zaslúženému relaxu z ubehaných pracovných dní. Alebo môžte dať pokojne prednosť i príjemne vyhriatej saune.

Sériu milých prekvapení darčekového balíčka, ktorý je netradične tradičný, je malé prekvapenie v závere Vášho pobytu. Neváhajte a doprajte si čas na relax a spoznajte Jánošíkov kraj.

Zážitkový pobyt obsahuje:

2 x ubytovanie v štýlovej drevenici, 2 x raňajky + 1x večera, 1 x štamperlík zbojníckej slivovice 52 %, 1 x 30 min. ukážka prípravy korbáčikov, 1 x Jánošíkova večera - Jánošíkov vrkoč s ryžou, 1 x fľaša vína pre dvojicu, 1x Jánošíkova kaďa /vírivka/30 min./os., 1x sauna/1 hod./os., darček - keramický "Hrnček var!"

Dĺžka pobytu:

3 dni/ 2 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

celoročne

Počasie:

neovplyvňuje pobyt

Ďalšie informácie

Odporúčame rezervovať si termín využitia zážitkového pobytu 2 týždne vopred, počas letnej sezóny aj dlhšie. Zážitkový poukaz je platný 12 mesiacov.
Ak nie je ponúkaný pobyt presne to, čo hľadáte, radi Vám pobyt upravíme podľa Vašich požiadaviek, alebo ušijeme pobyt presne na mieru. Kontaktujte nás telefonicky na tel.č. 0917 155 311 alebo emailom na rezervacie@aventuria.sk.

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené