Romantika all inclusive

voňavý kúpeľ z lupienkov ruží
saunovanie vo dvojici relaxačná masážhotel terchováRozsutec Mala Fatraokolie hotela terchovahotelova izba gavurky terchova
149 €
MIESTO: 
Malá Fatra
0
Vaše hodnotenie: Žiadne
Kód produktu: RAL120

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS: 2 x ubytovanie s raňajkami v apartmáne, 1x 3-chodová večera pri sviečkach vrátane sektu, 1x klasická výdatná večera, voňavý kúpeľ s ružovými lupienkami a sektom priamo na izbe, 1 x masáž pre 2 osoby, vstup do relaxačného centra hotela /neobmedzená dĺžka/, nápoje all inclusive, parkovanie, wi-fi, detské ihrisko, billiard

Víkend v Malej Fatre plný romantiky a pohody

Romantika all inclusive tak ako ju nepoznáte. Víkend v Malej Fatre plný romantiky a pohody, ktorú umocňuje príjemné ubytovanie v príjemnom hoteli. Pohľad z okna Vás tiež milo prekvapí – neďaleko hotela sa vypína pýcha Malej Fatry, Rozsutec. Čaká na Vás ubytovanie s raňajkami v trojhviezdičkovom hoteli.

Ak hľadáte niečo extra a špeciálne pre svoju polovičku, Aventuria.sk prichádza s niečím skutočne výnimočným. V rámci tohto pobytového balíčka, je to kúpeľ z voňavých lupienkov ruží so sektom. Romantickú atmosféru umocní aj trojchodová romantická večera, samozrejme pri sviečkach s chutným jedlom a jedinečnou atmosférou. Okrem rozmaznania chuťových pohárikov si môžte dopriať aj znamenitú masáž či pobyt v relaxačnom centre.

Nuž a večer, po návrate na hotel čaká na vás oboch večera kráľov, s nápojmi . A to všetko all inclusive. Romantika all inclusive tak ako ju nepoznáte.

Rezervujte si už dnes váš spoločný víkend a nechajte sa prekvapiť. Malá Fatra je ten správny tip na víkend s bohatými možnosťami aktívneho oddychu.

Zážitkový pobyt obsahuje:

2 x ubytovanie s raňajkami v apartmáne,
1x 3-chodová večera pri sviečkach vrátane sektu,
1x klasická výdatná večera,
voňavý kúpeľ s ružovými lupienkami a sektom priamo na izbe,
1 x masáž pre 2 osoby,
vstup do relaxačného centra hotela /neobmedzená dĺžka/,
nápoje all inclusive,
parkovanie,
wi-fi,
detské ihrisko,
billiard

Dĺžka pobytu:

3 dni/ 2 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

celoročne

Počasie:

neovplyvňuje pobyt

Ďalšie informácie

Odporúčame rezervovanie pobytu min. 2 týždne vopred.
Zážitkový poukaz je platný 6mesiacov.

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené