Víkend ako z rozprávky

romantický pobyt pre dvoch v Nízkych Tatrách v drevenici
penzión Schweintaal, Nízke Tatryútulná izba penziónuwellness so šampanským, saunavírivka so súkromným vstupomvonkajší bazén, kde sa môžte v lete okúpať
89 €
MIESTO: 
Nízke Tatry
4.4
Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 4.4 (5 votes)
Kód produktu: VAR101

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS: 2 x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe 2 x raňajky do postele, 2 x romantická večera pri sviečkach, romantické prekvapenie na izbe, vstup do wellness , internet, neskorý check-out

Romantický víkend v Nízkych Tatrách

Hľadáte romantický pobyt pre dvoch v tichom prostredí Nízkych Tatier? Potešte Vašu partnerku originálnym darčekom na spoločné výročie či narodeniny a zažite netradičný spoločný víkend plný prekvapení a rozmaznávania. Víkendový pobyt ako z rozprávky v lokalite Nízke Tatry takým naozaj je.

 

Už od vášho príchodu sa budete cítiť ako v rozprávke. Drevená štýlovo zariadená chalúpka v dedinke Nízkych Tatier je ako stvorená na váš spoločný čas.

Na izbe na vás čaká pri príchode srdce z lupienkov ruží, fľaša sektu a čokoládové prekvapenie.  Kedy ste mali naposledy raňajky do postele? Tu si ich vychutnáte v posteli každý deň, rovnako ako romantickú večeru pri sviečkach.

Počas dňa vás bude určite lákať krásna príroda Nízkych Tatier. Priamo od penziónu vedie turistický chodník napájajúci sa na nízkotatranskú magistrálu. Alebo sa poprechádzajte utešeným lesníckym skanzenom v Čiernom Balogu a odvezte sa čiernohorskou železničkou. Či si vyberiete kratšiu prechádzku do okolia, alebo turistiku vo vyšších kopcoch Nízkych Tatier, je len na vás.

Po príjemnom dni načerpajte spolu nové sily vo wellness centre penziónu. Môžte sa okúpať vo vírivke, vyhriať vo fínskej saune alebo v infrasaune. 

Na pár dní zabudnite na všedné dni a preneste sa do rozprávky, kde Vy dvaja budete hlavnými hrdinami. Tento víkendový pobyt v Nízkych Tatrách bude originálnym darčekom pre Vašu partnerku alebo Vášho partnera.

Zažite Slovensko intenzívne!

 

Zážitkový pobyt obsahuje:

2 x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe
2 x raňajky do postele
2 x romantická večera pri sviečkach
romantické prekvapenie na izbe (fľaša sektu, čokoládové prekvapenie)
1 x vstup do wellness
pripojenie na internet
parkovanie
neskorý check-out do 12.00

Dĺžka pobytu:

3 dni/ 2 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

celoročne

Počasie:

počasie neovplyvňuje pobyt

Ďalšie informácie

Odporúčame zarezervovať si termín 2 týždne vopred. Okolie penziónu ponúka príjemné prechádzky a túry.
Zážitkový poukaz je platný 6mesiacov.

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.

Komentáre

5

Od priateľa som dostala na narodeniny tento pobyt, môžem všetkým romantickým dušiam len odporúčať. Neviem, ako sa teraz vrátim do reality, lebo som si na to rozmaznávanie rýchlo zvykla. Krásne tiché prostredie... Ďakujeme za umožnenie tohto super víkendu.
Komentáre

5

Od priateľa som dostala na narodeniny tento pobyt, môžem všetkým romantickým dušiam len odporúčať. Neviem, ako sa teraz vrátim do reality, lebo som si na to rozmaznávanie rýchlo zvykla. Krásne tiché prostredie... Ďakujeme za umožnenie tohto super víkendu.

© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené