Víkendové omladnutie

hotelový bazén
odpočíváreň saunahotelová izbavírivý kúpeľ v jacuzzi kúpeľné mesto Piešťany
109 €
120.00 €
MIESTO: 
Západné Slovensko
4
Vaše hodnotenie: Žiadne Priemer: 4 (1 vote)
Kód produktu: VOP147

CENA PRE: 1 OSOBU
POPIS: ubytovanie, polpenzia, prípitok na uvítanie, relaxačná masáž, vírivka, vstup do saunového komplexu, vstup do fitness centra

Aj kúpeľná starostlivosť má svoje čaro. Odborný personál dobre vie, čo prospeje Vášmu zdraviu. Doprajte si víkendový relaxačný pobyt pre dvoch.

Dámy môžu vyskúšať limetkovú masáž a pre pánov je pripravená voňavá rozmarínová masáž. Napokon spoločne môžete relaxovať vo vírivom kúpeli v jacuzzi.

Súčasťou relaxačného pobytu je aj vstup do saunového komplexu, ktorému tróni povestne dobrá fínska sauna. Pokojne však môžete dať prednosť aj infra saune a znamenitým parným kúpeľom. Úplnou samozrejmosťou je voľný vstup do nového krytého bazénu s vírivkou a vodnými atrakciami. Zlepšiť kondíciu môžete i v miestnom fitness.

S prekvapeniami pokračujeme i ďalej. Môžete sa tešiť na skutočne komfortne zariadenú dvojlôžkovú izbu s vlastným príslušenstvom a balkónom s pekným výhľadom na okolie.

Na izbe okrem LCD-TV, rádia, telefónu, Vás príjemne prekvapí i fľaša sektu na izbe, alebo dokonca aj ovocný košíček pre oboch.

Príjemným spestrením Vášho relaxačného pobytu je aj týždenný program, ktorý je zameraný na pohybové aktivity. Z pestrej ponuky si skutočne môžete vybrať atraktívne aktivity. V ponuke nechýba ani populárna zumba či pilates.

Ak ste milovníkom výletov, určite Vás potešia fakultatívne výlety po okolí . Nuž a napokon romantiku spoločných okamihov umocnia i večery so živou hudbou.

Zážitkový pobyt obsahuje:

2x ubytovanie pre 2 osoby s TV, rádiom, telefónom, fénom a balkónom;
2x polpenzia (raňajky formou bufetu, 3-chodová večera pri sviečkach);
uvítací nápoj;
víkendový relaxačný program pre dvoch:
1x relaxačná limetková masáž pre ženy (20 min.),
1x relaxačná rozmarínová masáž pre mužov (20 min.),
1x vírivý kúpeľ v jacuzzi pre dvoch (20 min.),
1x vstup do saunového komplexu s fínskou saunou, infra saunou a parným kúpeľom, vstup do bazénu s vírivkou, voľný vstup do fitness;
kúpací plášť;
prekvapenie na izbe;
týždenný program - pohybové aktivity
(aqua orient dance, belly dance dynamic, aerobik, aqua fitness, zumba, pilates), večery so živou hudbou

Dĺžka pobytu:

3 dni/ 2 noci

Cena je kalkulovaná pre počet osôb:

1

Sezóna:

celoročne okrem Veľkej noci a vianočných sviatkov

Počasie:

neovplyvňuje pobyt

Ďalšie informácie

Odporúčame rezervovať si termín využitia zážitkového pobytu 2 týždne vopred. Zážitkový poukaz je platný 6 mesiacov. Nezabudnite si zobrať so sebou plavky.

Mapa je iba orientačná. Presnú adresu získate po zakúpení pobytu.

Komentáre

4

Služby hotela boli na veľmi dobrej úrovni, hotel je vnútri veľmi pekne zrekonštruovaný. Wellness a masáže boli úžasné, s manželom sme si dobre oddýchli.
Komentáre

4

Služby hotela boli na veľmi dobrej úrovni, hotel je vnútri veľmi pekne zrekonštruovaný. Wellness a masáže boli úžasné, s manželom sme si dobre oddýchli.

© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené