Tipy na jesenné víkendové pobyty

Prečo je víkendový pobyt na jeseň správna voľba?

1. nádherne sfarbená príroda

2. menej turistov

3. na všetky pobyty Vám dáme zľavu 5%

 

Jesenná rybačka, kvalitné ubytovanie

Elegantný penziónik v tichom prostredí na juhu Slovenska so súkromným rybníkom je ideálnym miestom na vyčistenie hlavy po náročnom týždni. Jeseň je výborný čas na rybolov! Ulovte si šťuku či zubáča a kuchár Vám rybku chutne pripraví. Penzión získal v rebríčku TREND top penziónov za rok 2010 vynikajúce 5. miesto!

 

Raftovanie na Liptove, moderný penzión a super jedlo

Tri dni plné dobrodružstva na Liptove s raftovaním alebo pre skúsených s kajakovaním. Penzión sa nachádza v tesnej blízkosti dvoch riek Váh a Belá. V balíčku Víkend plný športu Vám ponúkame nadštandardné moderné ubytovanie, aktivity na vode, zaslúženú masáž po športovom dni a energický snack každý deň.

 

Romantika v štýlovej drevenici v Jánošíkovom kraji

Oddych v štýlovej drevenici priamo pod Malým a Veľkým Rozsutcom. Penzión Vám ponúka príjemnú ľudovú atmosféru, výbornú slovenskú kuchyňu a skvelé túry v okolí. Wellness, masáž, či raňajky do postele – to sú netradičné  služby v tradičnej drevenici.

 

Luxusný pobyt vo Vysokých Tatrách pre náročných

Dokonalá romantika pre dvojice vo Vysokých Tatrách – zažite spoločné nezabudnuteľné chvíle v nádhernom prostredí so špičkovým servisom. Odporúčame pre najnáročnejších klientov.

 

 

A ešte jeden dôvod na jesenný pobyt s Aventuriou:

na všetky zážitkové pobyty  cez Aventuria.sk Vám teraz ponúkame zľavu

Váš zľavový kód: SEP5AJN

Platnosť kódu je do 30.9.2011!

Zľavový kód zadajte pri objednávke. Kód je prenosný – každý, kto ho použije, dostane zľavu. Môžete ho poskytnúť aj priateľom či známym, prípadne ho zverejniť na Facebooku.

© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené