Tipy na víkendový oddych s Aventuria.sk

Tipy na víkendový oddych s Aventuriou

Jarné pohladenie z juhu

Elegantný penziónik v tichom prostredí na juhu Slovenska so súkromným rybníkom je ideálnym miestom na vyčistenie hlavy po náročnom týždni. Ulovte si šťuku či zubáča a kuchár Vám rybku chutne pripraví.
Penzión sa umiestnil na 5. mieste najlepších penziónov v hodnotení TRENDu za rok 2010.

 

Víkend plný športu

Tri dni plné dobrodružstva na Liptove s raftovaním alebo kajakovaním.
V balíčku Víkend plný športu Vám ponúkame nadštandardné moderné ubytovanie, aktivity na vode, zaslúženú masáž po športovom dni a energický snack každý deň.

 

 

Romantika v štýlovej drevenici

Oddych v štýlovej drevenici priamo pod malým a Veľkým Rozsutcom. Penzión Vám ponúka príjemnú ľudovú atmosféru, výbornú slovenskú kuchyňu a skvelé túry v okolí. Wellness, masáž, či raňajky do postele – to sú netradičné  služby v tradičnej drevenici.

 

Romantické očarenie

Dokonalá romantika pre dvojice vo Vysokých Tatrách – zažite spoločné nezabudnuteľné chvíle v nádhernom prostredí so špičkovým servisom. Odporúčame pre najnáročnejších klientov.

 

 

Víkend na gazdovskom dvore

Ideálny víkend pre rodiny z mestastaňte sa s Vašimi deťmi farmármi na víkend a vyskúšajte si priamo na gazdovskom dvore kŕmiť kone, pomáhať s dojením oviec, či s výrobou syra. Zoberte Vaše deti na farmu a zažite spoločný víkend inak!

 

 

© 2010 Aventuria.sk - všetky práva vyhradené